www.minemarine.com - tescil-marka-patent

Siz Dileyin Biz Gerçekleştirelim”
Deniz,Marin,Yat,Tekne, Ev, Otel ve yazlık mekanlarınızdaki yaşantınıza daha sıcak dokunuşlar için, senelerin vermiş olduğu tecrübe ve üretim kalitemizle, sizlerin dilek ve isteklerinden yola çıkarak, Mine Marine (Mine’nin Atölyesini) kurduk. Amacımız adımızı, yeni gelişmekte olan Marine sektöründe olduğu kadar, Otel ve Evlerinize yapacağımız çalışmalarla da duyurmak ve dekorasyon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmak.

Çünkü;

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Minemarine  ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor, yaptıkları işte bahaneler değil çözümler üreterek , kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.

minemarine

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her sipariş için, iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil  tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda Teknenizin,Yatınızın ve evinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor,  İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

 Vizyonumuz ;

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, hiç bir şekilde kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak Tekne Tekstili & Marin Tekstil sektörümüze öncülük etmektir…

Misyonumuz ;

 Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,

Firmamız hem kalite ve hız konusunda sürekli bir gelişim içindedir hem de üretimdeki esnek yapısıyla en uygun fiyat politikasıyla rakiplerini geride bırakmaktadır. Bu ayrıcalıklarımızın yanı sıra tasarım ve ürün geliştirme konusundaki çalışmalara ara vermeden devam ediyoruz.

Teknenize ve Yatınıza  özel yatak ölçülerinde çarşaflar, nevresim&pike takımları,trowlar, Yastıklar havlu setleri, pike ve havlu bornozlar, havlu paspaslar pike paspaslar, peştamal, pareolar, masa grupları (masa örtüsü, peçete, , amerikan servis ve runner), polar battaniyeler, polar şallar, güverte ve güneşlenme havlu grubu (plaj havlusu, pareo, şezlong örtüleri)

Dilerseniz Tekne&Yatınızın adını, logosunu mevcut koleksiyonlara işleyerek yada dilerseniz sizin isteğinize göre size özel koleksiyonlar üretiyoruz.

Yatlarınız,Tekneleriniz ve Evleriniz  için kişiye özel tasarım ve üretim.

Mevcut koleksiyonlara logo veya isim nakış yapılması.

Banyonuzun rengine göre havlu, bornoz setleri, paspas ve aksesuarlar…

Davetlerinizin temasına uygun masa grupları (masa örtüsü, peçete,  runner ve amerikan servis

Referanslarımız;

09-12 Mayıs 2013 Haliç’te ilk kez düzenlenen Golden Horn Boat Shop’ta Sunseeker’ın teknelerini “16.y.y’dan Günümüze Sihirli Dokunuşlar” adını verdiğimiz koleksiyonumuz kapsamında giydirdik.

En Yeni Ürünümüz;               

Bir de bu yaza özel, kamaranızda sıcaktan bunalmayın diye serin serin uyumanız için sizlerinde çok beğeneceğiniz “Uyku Örtüleri” ürettik.

Çocuklarınızı da Unutmadık; Onlarında severek kullanacağı ürünler yaptık..

Ürünlerimiz;

–         Yatak örtüleri, Nevresim takımları, Pike takımları, Uyku Örtüleri, Trowlar, Polar Battaniye, Polar Şallar.

–         Koltuk Şalları, Dekoratif Yastıklar.

–          Masa örtüleri, Runnerlar, Amerikan servisler, Peçeteler

–         Bornoz, Havlu takımları, Havlu sepetleri, Kirli Torbaları, Paspaslar.

 Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…

Bize Ulaşın

Adres: Bağlarbaşı Mah. İnönü cad. Çam Sokak No:34/B Maltepe / İstanbul

Telefon: 216 305 57 53

GSM 1 : 0536 686 20 73

GSM 2 : 0532 170 48 80

e-posta: minemarinetekstil@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir